Skip to content Skip to footer
Kurslarımız

Hedef Odaklı Yaklaşım

3B Kurs olarak önceliğimiz 12. sınıf ve mezun öğrencilerimize iyi bir gelecek sağlamaktır. Bu amaçla AYT ve TYT’ye yönelik yoğun bir eğitim sürecimiz bulunmaktadır. Bu süreçle ilgili detaylı bilgi için ‘Sınava Hazırlık Sürecimiz’ başlığına bakabilir ya da kurumumuzu ziyaret ederek bizlerle görüşebilirsiniz.

sinific
öğrt odası (1)

Ayrıca, 12. sınıfın temellerinin 11. sınıfta atıldığına inanmaktayız. Bu nedenle 11. sınıf öğrencimizi üniversite hazırlık öğrencisi gibi düşünüp 9, 10 ve 11. sınıf konularının tamamını bu dönemde bitirip öğrencilerimizi 12. sınıfa hazır bir şekilde taşımaktayız. Öğrencilerimize belirli periyodlarla TYT ve 11. sınıf alan denemeleri ile iki farklı şekilde ölçme değerlendirme yapmaktayız.

9. ve 10. sınıf öğrencilerimize ise okul derslerinde destek olmak, üniversite hazırlık dönemi geldiği zaman eksiksiz hazır olmalarını sağlamak amacıyla çalışmaktayız.
Güvenilir kadromuzla birlikte öğrencilerimizi her zaman destekleyerek yardımcı olmaktayız.

SÜREÇ

Sınava Hazırlık Sürecinde Zamanı Önemsiyoruz

3B Kurs 12. sınıf ve mezun öğrencilere üniversite hazırlık; 9.,10. ve 11. sınıf öğrencilerine ise okul dersleri ve sınavlarına hazırlık amacıyla destek vermektedir.
Bütün öğrencilerimizin girdikleri denemelerden sonra eksik konuları tespit edilip bu eksikler tamamlanana kadar gerekirse birebir özel derslerle eksikleri takviye edilmektedir.

Rehberlik servisimiz bütün öğrencilerin öğretmenlerimiz tarafından verilen ödevleri yapıp yapmadıklarını her hafta kontrol etmekte, ödevini yapmayan öğrencilerimiz tatil günlerinde kuruma gelip ödevleri bitene kadar takip edilmektedir.